GLightbox (1.0.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: On
th: เปิด

en: None
th: ไม่มี

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: width
th: ความกว้าง

en: Title text
th: หัวข้อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
