GLightbox (1.0.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: On
ar: في

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Options
ar: الخيارات

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Loop
ar: حلقة

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Caption
ar: شرح

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: width
ar: عرض

en: About
ar: حول

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
