GLightbox (1.0.1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
