GLightbox (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: About
te: గురించి
