GLightbox (1.0.10) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: About
jv: Ngenani

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
