GLightbox (1.0.10) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: On
fa: روشن

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bottom
fa: پایین

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Loop
fa: حلقه

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Caption
fa: عنوان

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Fade
fa: محو شدن

en: width
fa: عرض

en: Title text
fa: متن عنوان

en: About
fa: درباره

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
