GLightbox (1.0.12) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
