GLightbox (1.0.12) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Options
sl: Možnosti

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
