GLightbox (1.0.13) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Controls
cs: Ovládání

en: Caption
cs: Popisek

en: width
cs: šířka

en: Video width
cs: Šířka videa

en: Automatic
cs: Automatické

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Title text
cs: Text názvu

en: About
cs: Popis

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Hide (do not display image)
cs: Skrýt (nezobrazovat obrázek)

en: Gallery (image grouping)
cs: Galerie (seskupení obrázků)

en: Custom gallery
cs: Vlastní galerie

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
