GLightbox (1.0.14) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Configuration
af: Konfigurasie
