GLightbox (1.0.14) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Click to play
gl: Click para reproducir

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Options
gl: Opcións

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Gallery
gl: Galería

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Loop
gl: Bucle

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Controls
gl: Controis

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: width
gl: ancho

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Automatic
gl: Automático

en: Debug
gl: Depuración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Title text
gl: Texto do título

en: About
gl: Información

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Production (Minified)
gl: Producción (Comprimido)

en: Development (Uncompressed Code)
gl: Desenrrolo (Código sen comprimir)

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
