GLightbox (1.0.14) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Gallery
he: גלריה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Loop
he: בלופ

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: width
he: רוחב

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Debug
he: אתר באגים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: About
he: אודות

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Image style
he: סגנון תמונה
