GLightbox (1.0.14) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
