GLightbox (1.0.14) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Slide
ta: நழுவு

en: width
ta: அகலம்

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை

en: About
ta: பற்றி
