GLightbox (1.0.15) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Click to play
ca: Cliqueu per reproduir

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Gallery
ca: Galeria

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Volume
ca: Volum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Loop
ca: Bucle

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: width
ca: amplada

en: Video width
ca: Amplada del vídeo

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Slide effect
ca: Efecte de desplaçament

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Title text
ca: Text del títol

en: About
ca: Detalls

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Production (Minified)
ca: Producció (Minimitzat)

en: Development (Uncompressed Code)
ca: Desenvolupament (codi sense comprimir)

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
