GLightbox (1.0.15) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
