GLightbox (1.0.15) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ
