GLightbox (1.0.17) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: About
bn: সম্পর্কে
