GLightbox (1.0.17) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Configuration
nn: Oppsett
