GLightbox (1.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Options
bs: Opcije

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Alt text
bs: Alt tekst
