GLightbox (1.0.4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: On
bg: Включи

en: None
bg: Не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Options
bg: Параметри

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Right
bg: Дясно
