GLightbox (1.0.4) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Options
eu: Aukerak

en: Bottom
eu: Behean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: width
eu: zabalera

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: About
eu: (r)i buruz

en: See more
eu: Geihago ikusi

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
