GLightbox (1.0.4) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: width
gu: પહોળાઈ

en: About
gu: વિશે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
