GLightbox (1.0.4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Options
km: ជម្រើស

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
