GLightbox (1.0.4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: On
ne: माथि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा
