GLightbox (1.0.4) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: On
ro: Pornit

en: None
ro: Nimic

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Options
ro: Opțiuni

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Configuration
ro: Configurație

en: Loop
ro: Buclă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Caption
ro: Legendă

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: width
ro: lățime

en: Automatic
ro: Automat

en: Title text
ro: Textul titlului

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
