GLightbox (1.0.7) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: On
be: На

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Options
be: Налады

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Configuration
be: Налады

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
