GLightbox (1.0.7) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Caption
ug: تېما

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
