GLightbox (1.0.8) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: On
tr: Açık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Bottom
tr: Alt

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Loop
tr: Döngü

en: bottom
tr: alt

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Caption
tr: Başlık

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: width
tr: genişlik

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Title text
tr: Başlık metni

en: About
tr: Hakkında

en: No gallery
tr: Galeri yok

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Hide (do not display image)
tr: Gizle (resmi görüntüleme)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
