GLightbox (1.0.9) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: On
hr: Uključi

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Automatic
hr: Automatski

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
