GLightbox (1.0.18) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Gallery
sk: Galéria

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Volume
sk: Objem

en: Media
sk: Médiá

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: bottom
sk: dole

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Caption
sk: Popis

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Automatic
sk: Automatický

en: Debug
sk: Ladenie

en: Custom caption
sk: Voliteľný titulok

en: About
sk: Informácie o

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
