GLightbox Media Video (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: None
ca: Cap

en: Display
ca: Visualització

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Caption
ca: Subtítol

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Title text
ca: Text del títol

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
