GLightbox Media Video (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: None
ug: يوق

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Caption
ug: تېما

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى
