GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: None
bo: མེད།

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: no
bo: མིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
