GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: yes
et: jah

en: None
et: Puudub

en: Display
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: no
et: ei

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Caption
et: Pealkiri

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: pixels
et: pikslit

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
