GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: yes
eu: bai

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display
eu: Bistaratu

en: Text
eu: Testua

en: no
eu: ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: pixels
eu: pixel-ak
