GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: yes
ro: da

en: None
ro: Nimic

en: Display
ro: Afișaj

en: no
ro: nu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Caption
ro: Legendă

en: Automatic
ro: Automat

en: Title text
ro: Textul titlului

en: pixels
ro: pixeli

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
