GLightbox Media Video (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: yes
te: అవును

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Display
te: చూపు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: no
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం
