GLightbox Media Video (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: yes
ast: Sí

en: None
ast: Nengún

en: Display
ast: Pantalla

en: Text
ast: Testu

en: no
ast: non

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
