GLightbox Media Video (1.0.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: yes
el: ναι

en: None
el: Κανένα

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Text
el: Κείμενο

en: no
el: όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Custom caption
el: Προσαρμοσμένη λεζάντα

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
