GLightbox Media Video (1.0.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: yes
hu: igen

en: None
hu: Nincs

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Text
hu: Szöveg

en: no
hu: nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Content title
hu: A tartalom címe

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Custom caption
hu: Egyéni képaláírás

en: pixels
hu: képpont

en: Per page gallery
hu: Galéria oldalanként

en: Per post gallery
hu: Tartalom galéria

en: No gallery
hu: Nincs galéria

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Thumbnail image style
hu: Bélyegkép stílusa

en: Per field in post gallery
hu: Mezőnként a tartalom galériában

en: Per field in page gallery
hu: Mezőnként az oldal galériában

en: Custom gallery
hu: Egyéni galéria

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy oldal azonos galériaértékkel (rel attribútum) rendelkező összes képe egy csoportba tartozik. Az érték csak kisbetűket, számokat és aláhúzásokat tartalmazhat.

en: Custom (with tokens)
hu: Egyedi (vezérjelekkel)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
hu: A vezérjel támogatáshoz a <a href="@token_url">Token modult</a> telepítésére van szükség.

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Muted
hu: Némított

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: Size: %width x %height pixels
hu: Méret: %width x %height pixel
