GLightbox Media Video (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: yes
is: já

en: None
is: Engin

en: Display
is: Sýna

en: Text
is: Texti

en: no
is: nei

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni
