GLightbox Media Video (1.0.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: yes
jv: ya

en: None
jv: Nihil

en: Display
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: no
jv: ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Link text
jv: Teks pranala

en: pixels
jv: piksel

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
