GLightbox Media Video (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: None
km: គ្មាន

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: no
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: pixels
km: ភីកសែល

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
