GLightbox Media Video (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: yes
sl: da

en: None
sl: Brez

en: Display
sl: Prikaz

en: Text
sl: Besedilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
