GLightbox Media Video (1.0.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: yes
ne: हो

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Text
ne: अक्षर

en: no
ne: हैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
