GLightbox Media Video (1.0.2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: yes
bs: da

en: None
bs: Nijedan

en: Display
bs: Prikaz

en: Text
bs: Tekst

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Alt text
bs: Alt tekst
