GLightbox Media Video (1.0.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: yes
cs: ano

en: None
cs: Žádné

en: Display
cs: Zobrazit

en: no
cs: ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Caption
cs: Popisek

en: Automatic
cs: Automatické

en: Title text
cs: Text názvu

en: pixels
cs: pixelů

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Custom gallery
cs: Vlastní galerie

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
