GLightbox Media Video (1.0.3) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: yes
da: ja

en: None
da: Ingen

en: Text
da: Tekst

en: no
da: nej

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Link text
da: Linktekst

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Caption
da: Undertekst

en: Automatic
da: Automatisk

en: Title text
da: Titeltekst

en: Custom caption
da: Tilpasset billedtekst

en: pixels
da: pixel

en: Per page gallery
da: Galleri pr. side

en: Per post gallery
da: Galleri pr. indlæg

en: No gallery
da: Intet galleri

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Muted: %muted
da: Dæmpet: %muted

en: Muted
da: Dæmpet

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: Size: %width x %height pixels
da: Størrelse: %width × %height pixels
