GLightbox Media Video (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: yes
mr: हो

en: None
mr: काहीच नाही

en: Display
mr: दाखवा

en: Text
mr: अक्षर

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
